Artystyczna wieś

Wertując w świecie informacji internetowych, napotkałam na relację pewnego konkursu. Nosił on nazwę „Uciekam na wieś, bo…” i był pierwszym ogólnopolskim konkursem plastycznym związanym z tematyką wsi.

W dniu wczorajszym, tj. 13 września 2012 odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej w Centrum Sztuki Galerii El. W związku z powyższym z ciekawości zaczęłam oglądać zdjęcia fotoreporterskie. Jedna z prac mnie zaciekawiła. Mianowicie przedstawiam ją poniżej. Przyciągnęła moje oko, gdyż odniosłam wrażenie, że inspiracją tej pracy było m.in. jedno z moich  zdjęć, które przystawiam obok. Cieszę się (jeśli akurat się nie mylę?), że moja wizja fotografii pomogła autorce zdobyć wyróżnienie w malarskiej sztuce. Jednak następnym razem wolałabym o tym wiedzieć. Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

 

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Jedna odpowiedź do wpisu “Artystyczna wieś”

  1. kasia pisze:

    Autorka obrazu powinna cie poinformować o wykorzystaniu twojego zdjęcia w celach konkursowych. Powinnaś o tym wiedzieć. Co by zrobiła gdybyś teraz powiedziała: „Ja się nie zgodziłam na wykorzystywanie mojego zdjęcia”. Prawa autorskie kochana.

Zostaw odpowiedź